Zakelijk nieuws van en voor Goeree-Overflakkee
 
Bijbaantjes site is een succes
De eerste drie maanden van BijbaanKoning.nl zijn een succes voor de regio Voorne-Putten en Goeree-Overflakkee. BijbaanKoning.nl is in staat gebleken een brug te slaan tussen de lokale werkzoekende jeugd en de werkgevers. "Werkgevers die jongeren eerder niet konden bereiken, kennen nu de effectiviteit van de online-vacature: vele sollicitaties en personeel aangenomen!" aldus Martin Herlaar, vierdejaars student Commerciële Economie aan de Hogeschool Rotterdam en initiatiefnemer van BijbaanKoning.nl.

BijbaanKoning.nl in het kort
BijbaanKoning.nl is de eerste site die werkzoekende jongeren en werkgevers bij elkaar brengt in de regio Voorne-Putten en is zelfs al uitgebreid naar Goeree-Overflakkee en Renesse. Sinds 1 maart 2009 biedt de website werkgevers de ruimte om te adverteren per gemeente of woonplaats. Jongeren kunnen zich gratis inschrijven en direct solliciteren op vacatures die hen aanspreken. Gezien jongeren ruim 10 uur per week internetten is het niet verbazend te noemen dat jongeren daar ook graag hun bijbaan zoeken. Daar moeten werkgevers dan ook zijn als zij aandacht voor hun vacature willen. Met de gunstige tarieven van BijbaanKoning.nl is de toegang naar dagelijks honderde werkzoekende jongeren bijzonder laagdrempelig.

"Het was super te zien dat jongeren zoveel interesse in onze vacatures toonden via BijbaanKoning.nl. De prijs/kwaliteitsverhouding van BijbaanKoning.nl stemt ons ook erg tevreden." - Stars, Hellevoetsluis

BijbaanKoning.nl creëert een regionaal overzicht van bijbanen en vakantiewerk. Tot grote verbazing ontbrak dit hier nog en dat verklaart waarom BijbaanKoning.nl werkzoekende jongeren en werkgevers zo succesvol bij elkaar weet te brengen.

Zonnige toekomst
Nu en in de toekomst blijft BijbaanKoning.nl voorzien in vraag en aanbod van bijbanen en vakantiewerk. "We hebben een doelgroep, studenten en scholieren, die interessant is voor werkgevers. Jongeren zijn namelijk flexibel in te zetten, relatief goedkoop omdat ze jong zijn en handig omdat ze vrij slim en leergierig zijn. Met het oog op de zomervakantie die voor de deur staat, neemt de vraag naar vakantiewerk door jongeren en werkgevers nu al merkbaar flink toe. Ik verwacht dat dit de komende zomermaanden alleen maar zal toenemen."

In cijfers
In de eerste drie maanden hebben ruim 75 vacatures online gestaan, of staan nu nog online. Er wordt van alles gezocht; van tomatenplukkers tot horecatoppers en van winkelpersoneel tot campingmedewerkers. Voor deze werkgevers betekent het werven via BijbaanKoning.nl makkelijk, succesvol en voordelig jongeren werven voor een bijbaan of vakantiewerk.

Dat BijbaanKoning.nl wordt gevonden blijkt uit ruim 50.000 bezoeken in de eerste drie maanden. "En dat alleen op Voorne-Putten en de regio Ouddorp." Dit zorgt er nu al voor dat vacatures gemiddeld door bijna 200 jongeren worden gelezen. En de ruim 250 ingeschreven jongeren hebben al meer dan 150 sollicitaties opgeleverd. Dit aantal loopt dagelijks op. Dus ook uit de cijfers blijkt dat de jongeren en de lokale werkgever elkaar sinds de lancering steeds beter weten te vinden. "We hebben het zoeken van een bijbaantje en het werven van hulp- en vakantiekrachten veel makkelijker en effectiever gemaakt", aldus Martin Herlaar.


Recent zakelijk nieuws op FlakkeeNieuws:











nieuws  agenda  zakelijk  Webwinkel beginnen  © 2012 FlakkeeNieuws  GeoURL