Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Giftige stof gelekt in Stellendam

Giftige stof gelekt in Stellendam - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Bij voedingsmiddelenbedrijf Le Duc Fine Foods in Stellendam is zondagochtend 17 mei 2009 de giftige stof ammoniak uit het koelsysteem gelekt. De brandweer rukte hiervoor omstreeks 07:00 uur met meerdere voertuigen uit. De oorzaak van de lekkage was een pakking, die druppels ammoniak doorliet doordat de druk in het systeem te laag was.

Dit kwam omdat er op dat moment niet geproduceerd werd in de fabriek. Nadat de druk in het koelsysteem werd verhoogd zette de pakking uit en was de lekkage verholpen.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.