Dorpsplan Herkingen aangeboden aan gemeenteraad
Maandag 16 maart 2009
Op donderdag 12 maart 2009 om 17:00 uur overhandigde de dorpsraad van Herkingen bij de visbank het dorpsplan van Herkingen aan de gemeenteraad van Dirksland. Het dorsplan is tot stand gekomen uit brainstormsessies die afgelopen jaar zijn gehouden door diverse werkgroepen.
Ter aanvulling op deze sessies is een bewonersavond georganiseerd die door ongeveer 80 inwoners van Herkingen werd bezocht. Tientallen ideeën zijn hier naar voren gekomen. Uit deze ideeën konden de bewoners aangeven welke zij het meest belangrijk vonden om zodoende prio onderwerpen te kunnen vaststellen. Met de de resultaten van zowel de werkgroepen als van de bewonersavond, is de dorpsraad aan de slag gegaan wat geresulteerd heeft in het aangeboden dorpsplan. De dorpsraad werd bij het samenstellen ondersteund door het advies bureau J&P Partners uit Rotterdam. Diverse organisaties en verenigingen waren aanwezig bij de overhandiging.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.