Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Deze maand nieuwe exposant bij Stichting Podium

Het vitrine project van Stichting Podium heeft deze maand een bijzondere nieuwe exposant. De illusie van draaiing, veroorzaakt door patronen, lijnen en kleurcontrasten. Een lijn lijkt bol, terwijl deze recht is. De kinderen van de vrijdagavond lesgroep van Atelier Galathea hebben zich laten inspireren door Optical Art.

Begeleid door beeldend kunstenaar Mirian Zimmerman hebben ze diverse kleine schilderijen gemaakt waarbij ze de kijker in verwarring willen brengen. De schilderijen draaien, kleuren springen van het doek, recht lijkt krom, kortom: je ogen doen pijn, zo goed zijn ze gelukt.

De opening van dit project vindt plaats in de bibliotheek van Middelharnis op dinsdag 17 februari 2009 om 19:30 uur. Wethouder mevrouw 't Hoen van de gemeente Oostflakkee is uitgenodigd om de opening te verrichten. Als u deze opening wilt bijwonen bent u van harte welkom. De expositie is vanaf 17 februari een maand lang te zien in de bibliotheek. Voor info kunt u bellen met Piroska de Mos (Stichting Podium) op telefoonnummer: 0187-482400.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.