Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Zing mee met het 'Sound of Music' projectkoor

Muziekschool Goeree-Overflakkee organiseert een speciaal project rond de muziek uit de wereldberoemde musical 'The Sound of Music'. Iedereen die graag zingt krijgt de kans om mee te zingen met liedjes uit deze tijdloze musical. Zowel volwassenen als jongeren kunnen zich aanmelden bij de Muziekschool voor een speciaal voor de gelegenheid te vormen 'Sound of Music' projectkoor.

Vanaf januari 2009 zal het projectkoor gaan repeteren op de liedjes. Het orkestaandeel van deze prachtige muziek wordt gespeeld door het instrumentaal ensemble van de muziekschool dat onder leiding staat van Wim Soeters. Het is ook Wim Soeters - bekend van o.a. de muziektheaterproducties Meekrap en Mare - die een speciaal arrangement van deze muziek gemaakt heeft op grond van bestaande eenstemmige en meerstemmige koorzettingen.

De deelname aan het projectkoor is gratis (inclusief muziek en waar nodig ondersteunend geluidsmateriaal), dit wordt o.a. mogelijk gemaakt door een bijdrage uit het Paul van Hessenfonds. Uiteraard is een voorwaarde dat u bij een dergelijk kortlopend project in principe alle repetities kunt bijwonen en als het nodig is er ook nog thuis wat aan studeert.

Aanmelden moet voor 15 januari 2009, dit kan alleen via een aanmeldingsformulier dat verkrijgbaar is bij de Muziekschool, Postbus 256, 3240 AG Middelharnis, 0187-482400 of muziekschool@hetdiekhuus.nl.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.