Herdenking gevallenen Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea
Vrijdag 12 september 2008
Op dinsdag 9 september 2008 vond in Goedereede de jaarlijkse herdenking van de gevallenen van voormalig Nederlands-Indië plaats. Deze herdenking werd gehouden bij het gedenkteken op de begraafplaats in Goedereede. Meer dan honderd veteranen, nabestaanden en andere belangstellenden waren aanwezig.
De gedachten van de aanwezigen waren vooral bij de 17 gesneuvelde soldaten uit Goeree-Overflakkee. Tijdens de gevechten in Nederlands-Indië kwamen meer dan 6200 Nederlandse soldaten om het leven. Burgemeester G.J. van de Velde-de Wilde hield een toespraak bij deze herdenking. Ook legde zij namens de gemeente Goedereede een krans bij het gedenkteken. Haar toespraak is na te lezen op de website van de gemeente Goedereede, www.goedereede.nl.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.