Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Gemeente Middelharnis registreert containers

In juni 2008 is het overgrote deel van de (groene en bruine) containers van huishoudens in de gemeente Middelharnis geregistreerd en van een barcodesticker voorzien. Het doel van deze actie is om verweesde containers op te sporen. Veel containers werden vermist en een gedeelte hiervan werd waarschijnlijk illegaal gebruikt.

Maar liefst 98% van de aangeschreven inwoners heeft gehoor gegeven aan de oproep om op een bepaalde datum de containers aan de voorzijde van de woning te zetten! Bijna 12.000 containers in de gemeente zijn inmiddels voorzien van een sticker. Met het in kaart brengen van het containerbezit zijn op dit moment circa 450 illegale containers boven water gekomen. Een mooi resultaat. De gemeente Middelharnis dankt dan ook alle inwoners voor hun medewerking.

In september 2008 vindt een tweede stickerronde plaats. Het gaat dan voornamelijk om woonwinkelpanden, panden in het buitengebied en nieuwbouwwoningen. De betreffende inwoners ontvangen te zijner tijd meer informatie hierover.

Bij circa honderd adressen zijn in de eerste stickerronde om uiteenlopende redenen geen stickers op de containers aangebracht. Deze containers worden in de 2e ronde meegenomen.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.